Boyçelik Logo
 
KALİTE BELGELERİ VE SERTİFİKALAR

Çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdüren Boyçelik, çalışanlarını verdiği eğitimlerle bilinçlendirerek, doğaya ve yaşama karşı üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir. ISO 9000, 14001, OHSAS 18001, 50001, 27001, CE ve TSE sertifikalarıyla Boyçelik, müşterilerine daima kalite standartlarına uygun hizmet ve ürünler sunmaktadır. Sahip olduğu bu sertifikalarla Boyçelik, sadece kaliteye değil, işçi sağlığı ve iş güvenliğine olan duyarlılığını da belgelemiştir.

 

ÇEVRE POLİTİKASI;

    Çevre ile ilgili eğitimler vermek suretiyle; bilinçli personeller sayesinde sürekli iyileştirme yapmak, atıkların yasal şartlara uygun bertarafını sağlamak, doğal kaynakları kontrollü kullanmak, oluşabilecek tehlikeleri önceden tespit edip önlem almak, temiz bir çevre için doğaya ve canlılara saygılı olmak firmamızın çevre politikasıdır.

 

İSG POLİTİKASI; 

İSG risklerini minimuma indirerek, çalışanlarımızın ve ilgili tarafların sağlığı için daha güvenli çalışma ortamı sağlamak, Eğitimler vererek çalışanları bilinçlendirmek, Sistemi sürekli iyileştirmek, Yasal mevzuatlara uyan örnek bir kuruluş olmak, Oluşabilecek tehlikeleri önceden tespit edip önlem almak, İSG Politikamızdır.

  

TS ISO/IEC 27001:2013 POLİTİKASI;


Boyçelik Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi; 

Boyçelik’in Bilgi işlem altyapısını, bu altyapıyı kullanan tüm birimleri, üçüncü taraf olarak kurumun bilgi sistemlerine erişen kullanıcıları, Boyçelik Bilgi İşlem birimine teknik destek sağlamakta olan hizmet, yazılım veya donanım sağlayıcılarını kapsamaktadır. Bu politikanın uygulanması hizmet sunduğumuz birimlerle olan iş ilişkilerimizde doğruluğumuzu göstermek ve sürdürmek için önemlidir. Boyçelik için müşteri bilgileri, organizasyonel kayıtlar, Teknoloji bilgi birikimi, proje faaliyet süreç bilgileri birincil derecede öncelikli ve koruma altında olan varlıklardır.

 

 

ENERJİ POLİTİKASI;

Boyçelik üretim tesislerinde,

Dünyamızda hızla azalan enerji kaynaklarını yasal mevzuatlar çerçevesinde minimum enerji maksimum verim prensibi ile kullanmak,

Eğitimler, teknolojik gelişmeler ve sürekli iyileştirmelerle enerji verimliliğini artırmak,

Enerji Politikamızdır. 


SERKOYAY A.Ş. EKOTEKS SERTİFİKASI;


Serkoyay işletmemiz için Ekoteks Sertifikası alınmıştır.

 

 

 

DİĞER BELGELER VE SERTİFİKALAR;